Pomôcky na cvičenie

V našej kategórií Pomôcky na cvičenie nakúpite tovar už od 3 €. K najčastejšie kupovaným patrí NABAIJI Plavecká posilňovacia guma na členky 900 NO SIZE a DOMYOS Podložka na cvičenie 100 čierna No Size, ale aj DOMYOS Kruh na pilates šedá NO SIZE. Zákazníci dobre hodnotia najmä CORENGTH Tyč na posilňovanie 155 cm 28 mm NO SIZE V akcií kúpite aktuálne produkt CORENGTH Tyč na posilňovanie 120 cm 28 mm . K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj CORENGTH Tyč na posilňovanie 2 m 28 mm NO SIZE Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani DOMYOS Švihadlo so záťažou šedá No Size. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Pomôcky na cvičenie a budete naozaj spokojní.

DOMYOS STEP100

Ideálny na cvičenie v domácom prostredí vďaka skladnej veľkosti. Špeciálnu pozornosť sme venovali priľnavosti k podlahe a stabilite produktu.

DOMYOS Stepper 500

Vyskúšajte náš inovatívny Step 500, ktorý bol vyrobený ekologickým postupom. Dosiahnite vytýčené ciele vďaka bezplatným tréningovým programom, ktoré každý mesiac aktualizujeme!

DOMYOS ŠVIHADLO 100 čierna

Želáte si pohodlne začať so skákaním cez švihadlo? Vďaka ergonomickým rukovätiam a jednoduchému nastaveniu vám poskytne švihadlo ozajstné pohodlie počas používania.

DECATHLON MASÁŽNA PIŠTOĽ čierna

Chcete si dopriať kompletnú automasáž po tréningu? Je to jednoduché! Možnosť individuálneho prispôsobenia vďaka 3 intenzitám a 4 vymeniteľným koncovkám, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: